Certyfikaty i wyróżnienia

Od 2007 roku dostarczamy naszym Klientom produkty prosto z natury. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one najwyższe wymagania jakościowe, przy zachowaniu bogactwa walorów smakowych i aromatycznych. Nasze produkty są rzetelnie badane już na etapie pozyskania surowca, w trakcie produkcji oraz przed dostarczeniem do rąk Klienta. Dysponujemy własnym laboratorium, opieramy się na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, ale również powierzamy badania laboratoriom zewnętrznym. Powtarzalną najwyższą jakość gwarantuje wdrożony w firmie i certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z normą ISO 22000:2005.
Produkcja olejów i nasion z oferowanej linii BIO, odbywa się zgodnie z uzyskanym certyfikatem ekologicznej produkcji rolniczej PL-EKO-06.

 

ZOBACZ  NASZE  CERTYFIKATY

 

 

Wyróżnienia i certyfikatySzczycimy się zaufaniem naszych Klientów, którzy w roku 2014 wyróżnili nas godłem Dobra Marka w 2014 roku, a w 2017 oraz 2018 godłem Super Marka. Tłoczony przez Nas olej kokosowy w plebiscycie Nasze Dobre Lubuskie 2015, głosami czytelników Gazety Lubuskiej zajął II miejsce w kategorii na najpopularniejszy produkt.
W 2017 roku, na IV Ogólnopolskich Targach Dobrego Jedzenia, otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci Złotego Lubuskiego Lubczyku 2017, za najlepszy produkt targów, jakim został olej lniany z olejem z czarnuszki o smaku bazylii.