Olej lniany „bez goryczy”

CZY MIELI PAŃSTWO OKAZJĘ PRÓBOWAĆ NIEPRZYJEMNIE GORZKIEGO OLEJU LNIANEGO? TEGO SMAKU NIE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ – BARDZO CIERPKI I NIEPRZYJEMNY. MAMY DLA PAŃSTWA DOSKONAŁE ROZWIĄZANIE – OLEJ LNIANY FIRMY LABORATORIUM BIOOIL

Nasze oleje lniane nie posiadają nieprzyjemnie gorzkiego posmaku. Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność wybrania odpowiednich i najwyższej jakości surowców pozwoliły nam uzyskać olej lniany, który jest bogaty w kwasy Omega 3 i na dodatek wspaniale smakuje.

Oleje lniane tłoczone w Laboratorium BIOOIL  powstały ze specjalnie wyselekcjonowanych nasion lnu, które za każdym razem przechodzą szereg badań weryfikujących ich jakość. Zachęcamy do spróbowania naszego oleju lnianego zarówno ze względu na jego przyjemny, delikatny smak, jak również ze względu na jego właściwości odżywcze.

PRODUKT WYSOKIEJ JAKOŚCI OPARTY NA WIEDZY I DOŚWIADCZENIU
Z pasją tłoczymy oleje roślinne od wielu lat. Dokładamy wszelkich starań, by linię produkcyjną opuszczały oleje smaczne, doskonałej jakości, ale przede wszystkim zdrowe i bezpieczne. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy znaleźć i wybrać dla Państwa najlepszy surowiec, bez którego osiągnięcie tak dobrych walorów smakowych i jakościowych byłoby niemożliwe.

ZDOBYWANE LATAMI WIEDZA I DOŚWIADCZENIE NASZYM KLUCZEM DO SUKCESU
Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość. Możemy to Państwu zagwarantować dzięki wysokiej klasy specjalistom, którzy zajmują się badaniami na każdym etapie produkcji, począwszy od uzyskania surowca. Każdy olej opuszczający nasz zakład jest kilkakrotnie badany zanim trafi do sprzedaży. Pozwala nam to zagwarantować najwyższą jakość produktu, który ostatecznie trafi do Państwa rąk.

NAJLEPSZY SUROWIEC
Jako firma z długim stażem mieliśmy do czynienia z różnego typu surowcem. Najwyższa jakość oleju zobowiązuje nas do wybierania jak najlepszego surowca, czyli takiego, który spełnia restrykcyjne normy i najwyższe standardy. Każdego dnia monitorujemy rynek i wyszukujemy dla Państwa najlepsze dostępne na rynku surowce, z których produkujemy nasze oleje. Osiągamy to dzięki stałym badaniom surowców i współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW
Gwarantujemy Państwu nie tylko najwyższą jakość naszych produktów, ale również to, że są one zdrowe i bezpieczne. Potwierdza to między innymi wdrożony w firmie System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000:2005, certyfikowany przez zewnętrzne jednostki certyfikujące i nadzorujące procesy produkcyjne w naszej firmie.

Oprócz certyfikatu ISO 22000:2005, firma posiada również Certyfikat Ekologicznej Produkcji Rolniczej, w zakresie której, zarówno firma jak i produkcja jest nadzorowana i certyfikowana przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. W 2014 roku zostaliśmy również uhonorowani przez naszych Klientów godłem Dobra Marka, a w 2017 wyróżnieni godłem Super Marka.

MONITORING RYNKU I KONKURENCJI
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy jedynym producentem olejów zimnotłoczonych. Dlaczego jednak warto kupować nasze produkty?

Ponieważ do naszych produktów podchodzimy z pasją i zaangażowaniem – nasz zakład to dla wielu pracowników drugi dom, w którym spędzamy bardzo dużo czasu, nieustannie dbając o najwyższą jakość naszych produktów. Z dumą możemy ręczyć za nasze wyroby, których proces tłoczenia na zimno jest stale kontrolowany i przebiega bez jakiejkolwiek ingerencji w naturalny skład oleju roślinnego. To wszystko sprawia, że nasze naturalne oleje zimnotłoczone są tak smaczne i zdrowe.

WYBIERZ PRODUKTY LABORATORIUM BIOOIL

Zaufaj Laboratorium BIOOIL  – firmie, która łączy naturę z nowoczesnością, a całości nadaje najwyższą jakość!
Gwarantujemy, że nasze oleje są zawsze:

  • tłoczone na zimno
  • z pierwszego tłoczenia
  • regularnie badane
  • nieoczyszczone i nierafinowane
  • bez sztucznych dodatków i bez konserwantów
  • świeże, tłoczone w krótkich seriach na bieżąco
  • dostarczane najkrótszą drogą do odbiorcy
  • rozlewane do butelek z brązowego szkła (poza olejem kokosowym).