Olej kokosowy

OLEJ KOKOSOWY Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA

Olej kokosowy jest – obok oleju lnianego – tłuszczem występującym w diecie dr Budwig, która zalecała go do sporządzenia tzw. OLEOLUX’u, będącego połączeniem oleju lnianego, oleju kokosowego oraz czosnku i cebuli.

W kosmetyce olej kokosowy może być używany jako krem dla cer suchych, odwodnionych, zmęczonych i dojrzałych. Posiada doskonałe właściwości przeciwzmarszczkowe. Jest wspaniałym ratunkiem dla zniszczonych i wysuszonych zabiegami fryzjerskim włosów. Kuracja z użyciem kompresów kokosowych przywraca włosom miękkość, gładkość i przepiękny połysk.

Olej kokosowy cena – jak ją uzasadnić?

Olej kokosowy nierafinowany Laboratorium Biooil to produkt najwyższej jakości. Prowadzimy liczne i regularne  badania (na każdym etapie produkcji), dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym i produktem końcowym, jakim jest olej kokosowy. Wyróżniamy się m.in. podejściem do surowca – wybieramy tylko taki surowiec, który spełnia bardzo surowe kryteria – wszystko to, aby dać Państwu produkt jak najbliższy naturze, z której możemy czerpać to, co najcenniejsze. Warto podkreślić, że jako jedni z nielicznych olej kokosowy tłoczymy sami, w Polsce, w naszej tłoczni. Nasz olej kokosowy jest tłoczony na zimno, nierafinowany, nieoczyszczony, wolny od drobnoustrojów.