Olej lniany smakowy

Smakowy olej lniany

Oleje konwencjonalne tłoczone na zimno

Olej lniany o smaku cytrynowym

Do wytłoczenia oleju lnianego wykorzystywane jest starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości siemię lniane. Tłoczony na zimno, o naturalnym smaku i aromacie, wzbogacony został orzeźwiającym smakiem cytryny. To olej zawsze z pierwszego tłoczenia, nieoczyszczony i nierafinowany.

Proces tłoczenia przebiega w temperaturze poniżej 40 st. C, dzięki czemu olej zachowuje cenne właściwości biologiczne nasion, z których został pozyskany. Olej nie zawiera GMO, konserwantów, sztucznych dodatków i barwników.

Olej lniany o smaku cytrynowym to doskonałe połączenie bogactwa kwasów Omega 3 i rześkiej nuty cytrusów. Kwasy Omega 3 są niezbędne dla naszego prawidłowego funkcjonowania i nie mogąc wytworzyć ich samodzielnie, powinniśmy przyjmować je w zbilansowanej diecie. Olej lniany o smaku cytryny jest produktem, który zaleca się stosować w diecie dr Budwig. Cenne właściwości kwasów Omega 3 zawartych w oleju lnianym mają korzystny wpływ na nasz układ nerwowy, krwionośny, regulują także poziom cholesterolu oraz wspierają kurację wielu schorzeń.

Olej lniany o smaku cytrynowym to doskonała kompozycja smakowa, która nada potrawom przygotowywanym na zimno lekkiego i ożywczego charakteru. Polecany do sałatek, surówek, koktajli i dipów. Tłuszcze roślinne ułatwiają transport i rozpuszczanie witamin zawartych w warzywach i owocach, dlatego warto do np. świeżo wyciśniętego soku z marchwi wlać kilka kropel oleju lnianego o smaku cytrynowym.

Olej lniany o smaku bazylii

Najwyższej jakości olej tłoczony na zimno z wyselekcjonowanego ze szczególną starannością surowca. Nierafinowany i nieoczyszczony, zawsze z pierwszego tłoczenia. Olej, aby zachował najcenniejsze właściwości nasion – jak np. bogactwo kwasów Omega 3 – jest tłoczony na zimno.

Także dzięki procesowi tłoczenia na zimno olej lniany odznacza się naturalnym smakiem i aromatem, a nuta bazylii nadaje mu interesującego charakteru. Olej lniany o smaku bazylii to produkt w pełni naturalny, wolny od GMO. Nie zawiera konserwantów, sztucznych dodatków i barwników.

Zawarte w oleju lnianym o smaku bazylii kwasy Omega 3 mają szczególne znaczenie przy prowadzeniu zdrowej, zbilansowanej diety, mającej korzystny wpływ na naszą kondycję, dobre samopoczucie, a także wygląd skóry, włosów i paznokci. Olej ten jest zalecany do stosowania w diecie dr Budwig, która wspiera leczenie wielu schorzeń, właśnie ze względu na cenne właściwości kwasów Omega 3.

Olej lniany o smaku bazylii to doskonała kompozycja, w której połączono cenne właściwości i delikatny oleju lnianego z nutą kuchni południowej. Produkt powinien być stosowany wyłącznie na zimno, np. do surówek, sałatek, past, dipów i przestudzonych sosów i koktajli.

Olej lniany z olejem z czarnuszki o smaku bazylii

Kompozycja zimnotłoczonego oleju lnianego, oleju z czarnuszki oraz smaku bazylii to innowacyjna propozycja do zbilansowanej, zdrowej i zróżnicowanej kuchni. Łączy bogactwo kwasów Omega 3 i dobroczynne właściwości czarnuszki. Wyrazisty i aromatyczny olej jest produktem tłoczonym na zimno, zawsze z pierwszego tłoczenia, nierafinowanym i nieoczyszczonym. Nie zawiera GMO, sztucznych dodatków, konserwantów i barwników.

Do wyprodukowania oleju wykorzystano surowiec najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowany. Jest to produkt pełni naturalny, który dzięki tłoczeniu na zimno zachowuje najcenniejsze właściwości nasion, z których został wytłoczony. Ma niepowtarzalny, wyrazisty smak i interesujący aromat.

Olej lniany z olejem z czarnuszki o smaku bazylii to przede wszystkim bogate źródło kwasów tłuszczowych Omega 3, korzystnie wpływających na nasz układ nerwowy i krwionośny, a także na pracę mózgu. Olej lniany z olejem z czarnuszki o smaku bazylii jest doskonałym składnikiem diety dr Johanny Budwig, wspierającej leczenie różnego rodzaju dolegliwości.

Olej lniany z olejem z czarnuszki o smaku bazylii to doskonała kompozycja, w której połączono cenne właściwości oleju lnianego z nutą kuchni południowej, wspartą wyrazistym akcentem o pieprzowo-korzennym smaku czarnuszki. Produkt powinien być stosowany wyłącznie na zimno, np. do surówek, sałatek, past, dipów i przestudzonych sosów oraz koktajli.

Olej z czarnuszki, który znalazł się w tej kompozycji smakowej tłoczony jest z nasion czarnuszki egipskiej, zwanej „czarnym złotem” lub „złotem faraonów”.

Olej lniany z kapsaicyną

Olej tłoczony na zimno z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanego surowca. Proces tłoczenia na zimno gwarantuje zachowanie przez olej cennych, biologiocznych właściwości nasion, z których został wyprodukowany. Jest olejem naturalnym, nierafinowanym i nieoczyszczonym, do którego produkcji nie używa się sztucznych dodatków, barwników i konserwantów. Nie zawiera GMO.

Olej lniany z kapsaicyną to doskonałe połączenie smaku, aromatu i cennych właściwości.

Olej lniany z kapsaicyną to przede wszystkim bogate źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz korzystne dla naszego organizmu działanie kapsaicyny.

Niedobory kwasów Omega 3 niekorzystnie odbijają się na funkcjonowaniu naszego organizmu, a dzięki ich uzupełnianiu w codziennej diecie wspieramy pracę układu nerwowego, krwionośnego. Kwasy Omega 3 regulują także prawidłowy poziom cholesterolu. Równie cenne dla naszego organizmu właściwości kapsaicyny (przyspiesza metabolizm) w połączeniu z kwasami Omega 3, zawartymi w oleju lnianym doskonale wpisują się w dietę dr Budwig. Przyjmowanie oleju lnianego z kapsaicyną w codziennej diecie oraz stosowanie go do zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych wspomaga także wygląd i kondycję naszej skóry, niwelując schorzenia tkanki.

Wyrazista nuta ostrej kapsaicyny w oleju lnianym to wspaniałe urozmaicenie potraw serwowanych na zimno: dipów, sałatek, surówek i koktajli.

Przyspieszające metabolizm działanie kapsaicyny można wykorzystać przy masażu skóry ze zmianami celulitowymi. Smak papryczek chili lub habanero to właśnie zawarta w nich kapsaicyna, która silnie oddziałuje na nasze receptory bólu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2