Konkurs Wielkanocny

ŚWIĘTA WIELKANOCNE to wyjątkowy czas! Nie tylko w naszych sercach, ale i w …kuchni, gdzie dla całej rodziny przygotowujemy fantastyczne potrawy, łączące w sobie symbolikę świąt, wspaniały smak i piękną estetykę. Laboratorium Biooil postanowiło umilić Wam czas oczekiwania na świąteczne śniadanie konkursem! W naszym konkursie do wygrania będzie 5 zestawów nagród!

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

 • TEMAT KONKURSU: Wielkanocna uczta
 • pod postem konkursowym należy zgłosić się w komentarzu ze swoim przepisem na wielkanocną potrawę
 • będzie nam miło, jeśli udostępnisz post

 

Regulamin konkursu Wielkanocnego

 1. Organizatorem konkursu jest firma Laboratorium Biooil s.c. z siedzibą w Zielonej Górze, przy ulicy Dekoracyjnej 3.
 2. Konkurs trwa od 20 marca 2018 do 3 kwietnia 2018 włącznie.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terytorium RP.
 4. Konkurs odbywa się za pośrednictwem FanPage w portalu społecznościowym Facebook znajdującym się pod adresem: https://www.facebook.com/laboratoriumbiooil/
 5. Nagrodami w konkursie będzie 5 zestawów produktów marki Laboratorium Biooil. Każdy zestaw składa się z następujących produktów: 1 x olej rzepakowy 500 ml, 1 x olej słonecznikowy 500 ml, 1 x olej lniany 250 ml, ostropest mielony 200 g, słonecznik nasiona 200 g.
 6. Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem konkursowym umieścić swoje zgłoszenie ze zdjęciem i tekstem przepisu lub linkiem do strony.
 7. W konkursie wezmą udział wyłącznie zgłoszenia ze zdjęciem i treścią lub linkiem.
 8. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość przepisów.
 9. Do konkursu można zgłaszać przepisy na wszystkie typy potraw: zupy, mięsa, sałatki, surówki, desery, ciasta, ciasteczka, kremy, pasty etc.
 10. Imiona i nazwiska laureatów będą publikowane na profilu Laboratorium Biooil w kanale Facebook.
 11. Z wszystkich nadesłanych prac, których autorzy wyrażą na to pisemną zgodę, utworzony zostanie specjalny E-book z przepisami Wielkanocnymi.
 12. Zgłoszenia konkursowe bez zgody na udział w konkursie nie będą brane pod uwagę.
 13. Organizator zwraca uwagę na poszanowanie twórczości innych i zachowanie wysokiej kultury w komentarzach.
 14. Biorąc udział w konkursie użytkownik zgadza się z postanowieniami niniejszego regulaminu.

 

 

Wzór zgody na udział w Konkursie:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem Konkursu i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. Oświadczam, że przysługują mi nieograniczone autorskie prawa osobiste i majątkowe do zgłoszonej pracy konkursowej. Oświadczam, że załączona praca jest mojego autorstwa (nie powstała przy pomocy osób trzecich, jak również, że nie narusza praw autorskich innych osób). Oświadczam, że na mocy niniejszego oświadczenia, z chwilą złożenia pracy konkursowej: wyrażam zgodę na publiczne udostępnienie dzieła bez dodatkowego wynagrodzenia dożywotnio. Z chwilą złożenia pracy konkursowej udzielam organizatorowi nieodpłatnej licencji niewyłącznej bez ograniczenia czasowego i terytorialnego, ani co do ilości egzemplarzy do wykorzystania w celach wydawniczo-promocyjnych, w tym w szczególności publikacji i wprowadzenia do obrotu e-booka i innych materiałów promocyjnych pod szyldem Laboratorium Biooil. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Laboratorium Biooil dla potrzeb związanych z Konkursem, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883).

Laboratorium Biooil
Brak komentarzy
Opublikowano w:
Blog, News
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Napisz komentarz